• SERWIS LAPTOPÓW Z  BEZPŁATNĄ DIAGNOZĄ
  • DOGODNE LOKALIZACJE W KRAKOWIE 
  • 27 LAT  DOŚWIADCZENIA

ODZYSKIWANIE DANYCH

Nasza firma działa na rynku informatycznym od 1997 roku i obecnie jesteśmy największym serwisem laptopów w Małopolsce. 

Zapraszamy do współpracy także inne serwisy i sklepy komputerowe!

Centrum Serwisowe Galileo to nie tylko wysoka jakość świadczonych usług oraz krótki termin naprawy sprzętu, to przede wszystkim pomoc w doborze optymalnego rozwiązania.

Odzyskiwanie danych Kraków - kiedy się zgłosić?

Straciłeś ważne dokumenty, zdjęcia czy rzeczy potrzebne ci do pracy? W takiej sytuacji niejedna osoba by się załamała, ale warto pamiętać o tym, aby zamiast usiąść bezczynnie i rozpaczać, należy zgłosić się bezpośrednio do specjalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób odzyskać dane z uszkodzonych dysków, które odmówiły posłuszeństwa! W naprawdę wielu przypadkach odzyskanie na pozór utraconych danych jest jednak możliwe. Korzystając z usług naszych profesjonalistów z dużym doświadczeniem, odzyskiwanie danych Kraków, z całą pewnością ma spore szanse na powodzenie!

Odzyskiwanie danych z dysków Kraków - diagnoza i ustalenie kosztów

Wiemy jak ważne są dla naszych klientów zapisane na dysku dane. Właśnie dlatego chcemy jak najbardziej uprościć sposób na odzyskanie danych i w związku z tym od razu diagnozujemy dany sprzęt, oraz ustalamy koszt naprawy, dzięki czemu wysokość usługi jest znana od razu i pozwala podjąć decyzję dotyczącą dalszego postępowania. Odzyskiwanie danych z dysków Kraków jest możliwie najszybsze do przeprowadzenia, ponieważ na zapleczu posiadamy liczne sprzęty i warunki do tego, aby przeprowadzać wiele z napraw. To kolejny plus, ponieważ sprzęty nie są wysyłane przez nas do innych serwisów. W ten sposób można zaoszczędzić, zarówno czas, pieniądze, jak i mieć pewność, że ze sprzętem nic nie stanie się w międzyczasie.

Odzyskiwanie danych z dysku Kraków - wysoka skuteczność i gwarancja jakości

Tym co zdecydowanie nas wyróżnia, jest również odzyskiwanie danych z dysku Kraków przez prawdziwych profesjonalistów. Wszystkie naprawy przebiegają zgodnie z obowiązującymi normami i ustaleniami, a doświadczeni serwisanci doskonale wiedzą, jak postępować z różnego rodzaju dyskami. Dodatkowo wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją, a klienci otrzymują specjalny certyfikat po zakończonej naprawie, w tym przypadku po odzyskaniu danych zapisanych na dysku.

Odzyskiwanie danych Kraków - 23 lata doświadczenia w wykonywaniu usług

Wszelkimi pracami naprawczymi związanymi z elektroniką zajmujemy się z czystej pasji. Możemy pochwalić się aż 23 latami doświadczenia w tej branży! Właśnie dlatego odzyskiwanie danych Kraków w naszym serwisie, jest jak najbardziej możliwe i przebiega na wysokim poziomie. Potwierdzeniem tego są nasi zadowoleni klienci, którzy chętnie wracają do nas w razie jakiejkolwiek dalszej awarii. Nasi serwisanci doskonale wiedzą jak radzić sobie z problemami różnego rodzaju i na pewno znajdą dla nich rozwiązanie!