Serwis on-line

WYŚLIJ LAPTOPA DO NAPRAWY, SAM #ZOSTAŃWDOMU!

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników uruchomiliśmy nowatorską usługę serwisu laptopów on-line. Mamy świadomość, że w obecnym czasie, wyjście z domu może być związane z dużym ryzykiem. Rozumiemy też, że laptop stał się dzisiaj narzędziem niezbędnym do pracy, zakupów, czy kontaktu z bliskimi.

W związku z kwarantanną postanowiliśmy do odwołania pokryć wszelkie koszty wysyłek do naszego serwisu i odsyłek do Państwa laptopów (dotyczy obszaru całej Polski i kuriera przez nas zamówionego). Dodatkowo oferujemy Państwu bezpłatną diagnozę dostarczanego do nas sprzętu komputerowego i laptopów.

W tych ciężkich dla nas czasach musimy trzymać się razem! #zostańwdomu

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej celem wysyłania kuriera po odbiór/dostawę sprzętu.

  Imię

  Nazwisko

  Ulica

  Nr domu/lokalu

  Kod pocztowy

  Miejscowość

  Telefon

  Adres email

  W czym możemy pomóc:

  Opis usterki/problemu:

  Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dotyczącego ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w szczególności imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu e-mail) i oświadczam, że przed udzieleniem zgody zostałem/łam poinformowany/a, że:
  1. Administratorem moich danych osobowych jest spółka GALILEO sp.j. Cichoń Michał i Proczek Michał, z siedzibą w Krakowie, Pl. Łagiewnicki 11.
  2. Celami przetwarzania danych jest wykonanie usługi serwisowej.
  3. Zgoda jest dobrowolna, a jej brak skutkuje niemożnością skorzystania z usług oferowanych przez Administratora.
  4. Mam prawo w dowolnym momencie do: dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, żądania ich przeniesienia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego lub wycofania niniejszej zgody - poprzez złożenie oświadczenia w formie papierowej bądź elektronicznej. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  5. Kontakt z Administratorem: biuro@galileo.krakow.pl.
  NIE WYKORZYSTUJEMY PAŃSTWA DANYCH W INNYCH CELACH, ANI NIE UDOSTĘPNIAMY ICH PODMIOTOM TRZECIM!