Zamów usługę

Odwiedź nas w jednym z trzech oddziałów w Krakowie, lub szybko i wygodnie zleć naprawę przez internet


kurier-do-serwisu-laptopow-15-zlSerwis bez wychodzenia z domu ?

TAK, to proste i wygodne !

Ubezpieczona wysyłka do serwisu za jedyne 15 zł,

a po naprawie odsyłamy sprzęt GRATIS !!!

 

 

 

 

Zamów kuriera w rewelacyjnie niskiej 15 zł, w dwóch krokach:

1.) Przelej 15 zł za transport na nasze konto w banku PKO BP:

82 1020 2906 0000 1502 0346 3502

2.) Wyślij e-mail na adres: serwis@galileo.krakow.pl i podaj dokładny adres skąd kurier DPD ma odebrać paczkę oraz nr telefonu.

Dane te posłużą nam do zamówienia dla Państwa kuriera, oraz do przygotowania listu przewozowego. List przewozowy zostanie przesłany Państwu w pliku PDF, który wystarczy wydrukować i nakleić na paczkę.

 WAŻNE ! Wysyłając sprzęt akceptujesz regulamin serwisu, prosimy o zapoznanie się z nim: REGULAMIN

Laptopa prosimy spakować bardzo dokładnie, zwracając szczególną uwagę na zabezpieczenie matrycy. Laptop nie może luźno, bez wypełnienia, przemieszczać się wewnątrz paczki. Karton musi być odpowiednio gruby. Paczkę można wypełnić styropianem, gazetami, kartonami zabezpieczając w ten sposób komputer. Informacje na temat pakowania przesyłek znajdują się na stronie przewoźnika pod adresem: https://www.dpd.com.pl/Wysylka/Sposob-wysylki

Przypominamy, że diagnostyka usterki jest u nas zupełnie bezpłatna i nie zobowiązuje do naprawy. Po wykonanej naprawie odeślemy do Państwa laptopa na nasz koszt, ale nie decydując się na naprawę prosimy pamiętać o konieczności dopłacenia 15 zł za przesyłkę zwrotną.