• SERWIS LAPTOPÓW Z  BEZPŁATNĄ DIAGNOZĄ
  • DOGODNE LOKALIZACJE W KRAKOWIE 
  • 27 LAT  DOŚWIADCZENIA
O FIRMIE

Nasza firma działa na rynku informatycznym od 1997 roku i obecnie jesteśmy największym serwisem laptopów w Małopolsce. 
Zaufały nam tysiące zadowolonych Klientów, posiadamy kilka oddziałów w Krakowie oraz najwięcej pozytywnych ocen na rynku.

Filarem naszej pracy jest 6 zasad, dzięki którym posiadają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług:

BEZPŁATNA DIAGNOZA LAPTOPÓW

Jako pierwsi w kraju wprowadziliśmy tą wyjątkową ofertę. Niezależnie od tego czy Klient zdecyduje się na naprawę czy też nie – nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. W ramach usługi przygotowujemy dla Klienta kosztorys, na podstawie którego będzie mógł podjąć decyzję o naprawie.

PRZYSTĘPNE CENY

Własne, nowoczesne laboratorium oraz profesjonalna kadra jest gwarancją konkurencyjnych cen na rynku. Opłatę pobieramy tylko w przypadku naprawionego sprzętu, na który Klient otrzymuje gwarancję. Szanowny Kliencie – nie zarabiamy na częściach zamiennych, wynagrodzeniem jest tylko nasza praca.

GWARANCJA

Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją. Klient otrzymuje od nas Certyfikat Naprawy.

Bezpłatna diagnoza laptopów w serwisie GALILEO

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Składa się na nią gwarancja (na każdą naszą usługę), laboratorium (nie odsyłamy nigdzie sprzętu), doświadczona kadra, przestrzeganie norm ESD (aby zapobiec uszkodzeniu elementów elektronicznych przez wyładowania elektrostatyczne) oraz naprawa zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC określającymi standardy jakości w elektronice.

EKSPRESOWE NARAWY

Czas naprawy jest wieloskładnikowy i zależy od: diagnostyki i wyceny naprawy (najczęściej do 24 godzin), akceptacji przez Klienta, zamówienie części oraz naprawę, inspekcję i ostatecznie testy.

DOŚWIADCZENIE

Pasja i rozwój idzie w parze razem z naszą kadrą profesjonalistów. Kochamy naszą pracę, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, tak aby oferować naszym Klientom najwyższy standard oferowanych usług.

Zapraszamy do współpracy także inne serwisy i sklepy komputerowe!

Centrum Serwisowe Galileo to nie tylko wysoka jakość świadczonych usług oraz krótki termin naprawy sprzętu, to przede wszystkim pomoc w doborze optymalnego rozwiązania.

1
lata doświadczenia
1
zadowolonych klientów
1
procent zaangażowania