• SERWIS LAPTOPÓW Z  BEZPŁATNĄ DIAGNOZĄ
  • DOGODNE LOKALIZACJE W KRAKOWIE 
  • 23 LATA  DOŚWIADCZENIA

WYŚLIJ LAPTOPA DO NAPRAWY, SAM #ZOSTAŃWDOMU!

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników uruchomiliśmy nowatorską usługę serwisu laptopów on-line. Mamy świadomość, że w obecnym czasie, wyjście z domu może być związane z dużym ryzykiem. Rozumiemy też, że laptop stał się dzisiaj narzędziem niezbędnym do pracy, zakupów, czy kontaktu z bliskimi.

Bezpłatna diagnoza - kurier na nasz koszt

Masz problem z laptopem - wyślij go do nas do bezpłatnej diagnozy. Nie mart się o koszty wysyłki, pokrywamy je za ciebie. Kurier przyjedzie i odbierze paczkę na nasz koszt. 

Możesz również samodzielnie dostarczyć do nas laptopa pod nasz główny adres w Krakowie ul. Koszalińska 1.

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej celem wysyłania kuriera po odbiór/dostawę sprzętu.

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dotyczącego ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w szczególności imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu e-mail) i oświadczam, że przed udzieleniem zgody zostałem/łam poinformowany/a, że:

1. Administratorem moich danych osobowych jest spółka Galileo Konrad Kozub Spółka Jawna, z siedzibą w Krakowie, Pl. Łagiewnicki 11.
2. Celami przetwarzania danych jest wykonanie usługi serwisowej.
3. Zgoda jest dobrowolna, a jej brak skutkuje niemożnością skorzystania z usług oferowanych przez Administratora.
4. Mam prawo w dowolnym momencie do: dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, żądania ich przeniesienia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego lub wycofania niniejszej zgody - poprzez złożenie oświadczenia w formie papierowej bądź elektronicznej. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
5. Kontakt z Administratorem: biuro@galileo.krakow.pl. NIE WYKORZYSTUJEMY PAŃSTWA DANYCH W INNYCH CELACH, ANI NIE UDOSTĘPNIAMY ICH PODMIOTOM TRZECIM!