• SERWIS LAPTOPÓW Z  BEZPŁATNĄ DIAGNOZĄ
 • DOGODNE LOKALIZACJE W KRAKOWIE 
 • 27 LAT  DOŚWIADCZENIA

Wymiana matrycy w laptopie

Usługa polega na wymianie matrycy w laptopie.Najczęstszą przyczyną wymiany matrycy jest jej uszkodzenie mechaniczne (rozbicie, pęknięcie).

Podane ceny są cenami netto
USŁUGA Wymiana matrycy w laptopie
PRZYCZYNA Szybka i skuteczna naprawa laptopa
KOSZT DIAGNOZY zawsze 0 zł
KOSZT NAPRAWY  150 zł (+cena części)
CZAS NAPRAWY ok. 1 - 5 dni
GWARANCJA 3 - 12 miesięcy

 

OPIS USŁUGI

Usługa polega na wymianie matrycy w laptopie.Najczęstszą przyczyną wymiany matrycy jest jej uszkodzenie mechaniczne (rozbicie, pęknięcie). Matryce ulegają także innym uszkodzeniom, np. pojawiają się pionowe lub poziome pasy, wyświetla się tylko biały ekran albo znika podświetlenie.

W przypadku matryc dotykowych usługę wyceniamy indywidualnie, po bezpłatnej diagnostyce. Często udaje się wymienić sam dotyk (digitizer) co jest rozwiązaniem zdecydowanie tańszym, choć równie skutecznym.

 • CZYNNOŚCI PODSTAWOWE
  1. Demontaż obudowy matrycy laptopa (lub całego laptopa w zakresie koniecznym do demontażu matrycy).
  2. Demontaż uszkodzonej matrycy.
  3. Oczyszczenie wnętrza obudowy.
  4. Montaż nowej matrycy.
  5. Zabezpieczenie taśm połączeniowych przed przypadkowym wypięciem.
  6. Montaż obudowy matrycy laptopa.
 • CZYNNOŚCI DODATKOWE
 • CENA I GWARANCJA
 • POZOSTAŁE INFORMACJE
ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Działamy od 1997 roku.

Dysponujemy wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe i własne laboratorium.

Gwarantujemy wysoką skuteczność i krótki czas napraw w rozsądnych cenach.

Jesteśmy największym serwisem laptopów w Krakowie.

Oczekujemy na Państwa w kilku oddziałach z dogodnym dojazdem

Wybierz świadomie !
Zastanów się zanim powierzysz swój sprzęt i swoje dane przypadkowemu serwisowi.

Wymiana matrycy w laptopie Kraków – działamy w aż trzech punktach!

Zamknięcie laptopa z długopisem na klawiaturze, upadek urządzenia, pojawienie się na matrycy martwych pikseli – takie sytuacje często kończą się koniecznością wymiany matrycy. Czasem zdarzyć się również może, że matryca laptopa z dnia na dzień przestaje działać – co w takich sytuacjach należy zrobić? Działająca matryca w laptopie to podstawa – dzięki niej, możemy w pełni korzystać z niego jak z urządzenia mobilnego. Dlatego jeżeli masz do czynienia z awarią laptopa, to koniecznie zgłoś się do naszego serwisu. Jedną z najczęstszych realizowanych przez nas usług jest właśnie wymiana matrycy w laptopie. Kraków – w tym pięknym mieście znajdziesz aż trzy nasze punkty. Koszalińska 1, Lea 16A lub Bieńczycki Plac Targowy 9A – wybierz dogodną lokalizację i zgłoś się do nas już dziś!

Wymiana matrycy Kraków – u nas diagnoza jest zawsze darmowa!

Matryca w laptopie pozostaje, czarna a Ty nie wiesz, czy to ona jest uszkodzona, czy jakaś inna część Twojego komputera? Spokojnie – wszystko sprawdzimy na miejscu. Nasi klienci nigdy nie płacą za diagnozę. Sprawdzimy więc przyczynę usterki i poinformujemy Cię o koszcie naprawy. To po Twojej stronie leży decyzja czy chcesz ją zrealizować. Na miejscu posiadamy bogatą bazę podzespołów, dlatego większość podstawowych napraw jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu kilku dni. Takie podstawowe naprawy to dla nas między innymi właśnie wymiana matrycy. Kraków, a konkretniej jego mieszkańcy uwielbiają wysoki standard naszej usługi. Zawsze staramy się stosować oryginalne części a jeżeli nie jest to możliwe to ich jakościowe zamienniki. Każda naprawa zrealizowana w naszym serwisie jest objęta gwarancją.

Wymiana matrycy w laptopie – serwisowane marki

Serwisujemy laptopy takich marek jak ASUS, HP, LG, APPLE, SONY, Lenovo, BENQ, COMPAQ, DELL, NEC, MSI, SAMSUNG, Acer czy FUJITSU SIEMENS. W Galileo staramy się naprawić każdy komputer, który do nas trafi a wymiana matrycy w laptopie, jest jedną z najczęściej realizowanych przez nas usług. Dlatego nawet jeżeli posiadasz laptopa marki innej niż wymienione, to zgłoś się z nim do nas, bo najprawdopodobniej jesteśmy w stanie go naprawić.

Naprawa matrycy w laptopie – serwis online

Jako Galileo realizujemy również usługi naprawy komputerów w ramach serwisu online. Jak to konkretnie działa? Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie i poczekaj na kontakt kuriera. Na nasz koszt odbierzemy od Ciebie laptopa. Dalszy proces realizacji zlecenia wygląda podobnie, jak w przypadku serwisu stacjonarnego – darmowa diagnoza, wycena, decyzja klienta czy naprawiać sprzęt, czy nie i ewentualne usunięcie usterki w najszybszym możliwym terminie. Naprawa matrycy w laptopie to nasza specjalność – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Diagnoza Twojego laptopa za darmo, bez zobowiązań i bez ryzyka!

Przejdź do formularz, aby otrzymać bezpłatną diagnozę